FETHİYE ÖLÜDENİZ TURLARI
FETHİYE ÖLÜDENİZ TURLARI
19 TEMMUZ ÇIKIŞLI


KAYAKÖY, ÖLÜDENİZ, ONİKİ ADALAR, GÖCEK, DALYAN, İZTUZU PLAJI, ÜÇAĞIZ, KELEBEKLER VADİSİ , SAKLIKENT KANYONU, MAVİ KOY, AKVARYUM KOYUÜ
 
SADECE 799,00 TL
 

 3 GECE KONAKLAMALI !!

 
19 TEMMUZ HAREKETLİ !!

 

1.GÜN 19 TEMMUZ CUMA HAREKET

Değerli Misafirlerimiz yolculuğumuz 21:00’da BİGA AVM 21:30’da LAPSEKİ ÖĞRETMEN EVİ 22:00’da ÇANAKKALE TROY PARK Avm önünden araçımız hareket edecektir.Yolculuğumuz bu gece otobüste olacaktır.

Mola Yerleri ; 

Ayvalık Ekbir Dinlenme Tesisleri

İzmir Torba


2.GÜN 20 TEMMUZ CUMARTESİ SAKLIKENT-ÖLÜDENİZ-KAYAKÖY

Otobüs içi ikramları  ile sabah saatlerinde Mola vereceğimiz tesislerde sabah kahvaltı (Ekstra) sonrası Fethiye’ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Fethiye’de ilk durağımız Dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan Saklıkent. Saklıkent yaklaşık 1,8 milyon yıl önce deprem ile oluşmuş adeta tanrının Anadolu ya bir armağanı niteliğinde eşsiz bir güzelliğe sahip olan Saklıkent’in efsanesini rehberimizden dinliyoruz.     18 km uzunluğa 600 mt yüksekliğe sahip olan kanyonda tura katılanlar 1 saat bu güzelliği görme ve tanrının insanlığa aslında ne kadar küçük olduklarını göstermesine fırsat tanırlar. (Kanyon’un Milli park kısmına girmek isteyenler için yetişkin 6 öğrenci 3 TL’dir.)  İsteyen misafirlerimiz Saklıkent Kanyonu’unda rafting yapabilirler. Ardından Fethiye-Ölüdeniz bölgesine,  doğru yola çıkıyoruz,  ilk gezilecek noktamız olan eski ismi Levissi şimdiki ismi Kayaköy olan Rum kasabasını panaromik olarak görüyoruz. Yaklaşık 4000 e yakın evi bünyesinde barındıran ve şuanda terk edilmiş hayalet bir köy durumunda olan kasaba da İlkokul, Taş Evler ve Çeşmeleri olarak geziyoruz. Buradan Babadağların hemen eteğinde bulunan ÖLÜDENİZ’e geçiyoruz ve yüzme molası için serbest zaman vererek güneşin ve denizin tadını çıkartıyoruz.Akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, yemek sonrası dilen misafirlerimiz ile birlikte Fethiye gecelerinin tadını çıkartıyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Otobüste dağıtılacak olan Lunch Box ile. (Sandwich, Meyve Suyu, Eti Browni, Muz, Nane Şekeri)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.3.GÜN 21 TEMMUZ PAZAR -KELEBEKLER VADİSİ – MAVİ KOY- AKVARYUM KOYU  – TEKNE TURU

(TEKNE TURU TUR FİYATINA DAHİLDİR.)

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası hareketle ölüdenize yola çıkıyoruz Bölgenin muhteşem manzarası karşısında etkilenmemek elde değil, Burada bizi bekleyen teknemize (1.Tekne Turu) binerek kelebekler vadisi. Denizin tadını doyasıya çıkaracağımız bu tekne turunda kelebekler vadisi, mavi mağara koyu,akvaryum koyu,samanlı koyu, soğuk su kaynağı, gezileri ve yüzme molaları ardından otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.  Öğle Yemeği (extra)

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.


4.GÜN 22 TEMMUZ PAZARTESİ SERBEST ZAMA-EKTRA AKTİVİTELER

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Otelimizde tam gün serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz 12 Adalar Tekne Turu veya Jeep Safari turumuza ( extra ) katılabilirler. Gece Dileyen misafirlerimizle birlikte Hisarönü barlar sokağında eğlencenin tadına varıyoruz. ( extra ) 12 adalar tekne turu : Gezeceğimiz yerler arasında; Klopatra Hamamı, Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası (giriş ücreti misafirlerimiz tarafından ödenecektir), Zeytinli Ada, Cennet Koyu. Günün sonuna doğru Fethiye ye dönüş yapıyoruz. Antik Telmessos tiyatrosunu görüyor ve otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Öğle Yemeği (dahil) 12 Adalar Tekne Turu esnasında; Makarna, Salata, Izgara Tavuk ve/veya Balık Toplam KM : 40 KM Akşam Eğlencesi Dileyen misafirlerimizle Hisarönü Barlar sokağına gidiyoruz. Burada verilen serbest eğlence vakti sonrası gecenin ilerleyen saatlerinde buluşup otele geri dönüyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Seçilen otelde konaklama gerçekleştirilecektir.


5.GÜN 23 TEMMUZ SAL-GÖCEK – DALYAN – İZTUZU – BYBLİS ve KAUNOS – DÖNÜŞ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz ve ilk durağımız Ünlü isimlerin yaz aylarında tekneleri ile yanaştıkları, tatillerini yaptıkları Göcek’e doğru hareket ediyoruz. GÖCEK e gelerek burada serbest zaman veriyoruz. Kordon da bulunan çay bahçelerinde İçilen sıcak çayların ardından Dalyan’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Burada öğle yemeğimizi açık büfe olarak alıyoruz. Yemek sonrasında (2.Tekne Turu) Dalyan’ı Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, güzergahı takip ederek Kayaoyma kral mezarlarını görüyoruz. Efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS’un hüzün dolu hikâyesini rehberimizden dinliyoruz. Dalyan tekne turuna katılmak üzere ilerliyoruz Teknemiz ile sazlıkların oluşturduğu kanalda ilerleyerek Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyoruz.Siz değerli misafirlerimizle gece saatlerinde programımızı bitirerek bir sonraki LİATRİS TRAVEL turumuzda sizlerle görüşmek dileğiyle….

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Otellerde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
* Mercedes Tourısmo veya Travego , 0 403 , Temsa Safir vb Lüks Otobüsler İle Ulaşım
* Çevre Gezileri
* Otobüs İçi İkramları
* Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı
* Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
* Müze Ören Yeri Girişleri-Ek Hizmetler
* Programda belirtilen 1 Adet Tekne Turu 


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Tüm Öğlen Yemekleri
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Özel Harcamalar
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar