Özel Avrupa Turu
Özel Avrupa Turu
01-08 HAZİRAN 2019 (RAMAZAN BAYRAMI) 22-29 HAZİRAN 2019 / 06-13 TEMMUZ 2019 20-27 TEMMUZ 2019 / 10-17 AĞUSTOS (K. BAYRAMI) 24-31 AĞUSTOS 2019 / 0

DİLLERE DESTAN VİP ORTA AVRUPA TURU

                 5 ÜLKE 5 BAŞKENT

BUDAPEŞTE & VİYANA & BRATİSLAVA & PRAG & DRESDEN & BERLİN

ZAMANINIZ YOLLARDA OTOBANLARDA GEÇMESİN…!!!

     KALİTESİ VE GÜVENCESİYLE

BUDAPEŞTE gidiş ve BERLİN dönüş farkıyla….

01-08 HAZİRAN 2019 (RAMAZAN BAYRAMI)

22-29 HAZİRAN 2019 / 06-13 TEMMUZ 2019 

20-27 TEMMUZ 2019 / 10-17 AĞUSTOS (K. BAYRAMI) 

24-31 AĞUSTOS 2019 / 07-14 EYLÜL 2019

 21-28 EYLÜL 2019 (8 GÜN-7 GECE)…

4 ADET ŞEHİR TURU PROGRAMA DAHİL !!!

TUR PROGRAMI

1.GÜN  İSTANBUL-BUDAPEŞTE :

THY nın TK 1033 sefer sayılı  tarifeli seferi ile 11.55 de  BUDAPEŞTE’ye  hareket ve keyifli bir yolculuk sonrası yerel saat ile 12.55 de varış. Pasaport işlemleri sonrası özel otobüsümüz ile Budapeşte Panoramik şehir turu.Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hakimiyetinde kalan şehirde Osmanlı izlerini sıkça görebilirsiniz. 17 Kasım 1873 yılında Buda ve Peşte’nin birleşmesi ile Macaristan’ın Başkenti olan Budapeşte şehir turu sırasında Kahramanlar Meydanı, Andreasy ve Rakoczi Caddeleri, Opera ve Sinagog Binaları,Budapeşte’nin simgesi sayılan 1884-1904 yılları arasında yapılan 700 oda’lı Parlamento Binası, Tuna Nehri ve kıyılar, köprüler, Kale ve Mathias Kilisesi, Gellert Tepesi ve Citadella görülecek yerler arasındadır. Turun ardından akşamüstü otelimize transfer, yerleşme ve dinlenme imkanı. Akşam arzu edilmesi halinde isteğe bağlı rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği muhteşem gece manzaralarıyla BUDAPEŞTE GECE TURU ve yemekli, limitsiz  içkili ve show programlı  MACAR ÇİGAN GECESİ.   Bu tur öncesi 120.000 litrelik Dünya’nın en büyük şarap fıçısını ve 98 km’lik Guiness rekorlar kitabına girmiş meşhur Budapeşte şarap mahzenlerini geziyor, meşhur Tokaji Şaraplarının tadımın yapıyoruz. Kendi fotoğrafınızın basılmış olduğu hatıra şarap şişelerinden almayı unutmayınız. Geceleme otelimizde.

2.GÜN  BUDAPEŞTE :

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından 09.00 da arzu edilmesi halinde isteğe bağlı ekstra rehberinizin organize edeceği Türk tarihi açısından da çok önemli öğle yemekli, limitsiz içkili ESTERGON KALESİ-VYSEGRAD-SZENTENDRE turu.

İlk hedefimiz Marşlarımıza ve Şiirlerimize konu olmuş Esztergom Kalesidir. Mehterin davulları gümbür gümbür gümbürdettiği Esztergom Kalesi ve üzerine sonradan inşa edilen Macaristan’ın en büyük Katedrali Esztergom Bazilika’sının gezilmesi akabinde Akıncıların dört nala at sürdükleri yoldan,Tuna boyundan Vysegrad Kalesi’ne doğru hareket ediyoruz. Buradan Tuna bir başka güzel seyre doyulmuyor. Atalarımızın ‘’attan inmeyesüz’’ sözünü hatırlıyor ve Szentendere Artistler Köyünde Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacaksanız  (BU TURU KAÇIRMAMANIZI ÖNERİRİZ).  Akşamüstü otelimize dönüş ve dinlenme imkanı.  Akşam arzu edilmesi halinde isteğe bağlı ekstra rehberlerinizin olarak düzenleyeceği Avrupa’nın en güzel nehir turlarının başında gösterilen ve şehrin en modern teknesi ile gerçekleştirilecek olan muhteşem gece manzaralar ile içkili  TUNA NEHRİ TEKNE TURU’na  katılabilirler . Bu tur öncesi meşhur Vaci Caddesini ve Andreasy caddesini adım adım görme imkanına sahip olacaksınız. Geceleme otelimizde.

 

3.GÜN   BUDAPEŞTE – BRATİSLAVA – VİYANA  :

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından 08.00 da VİYANA’ya hareket ve yol üzerinde  arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan SLOVAKYA Cumhuriyeti’nin başkenti BRATİSLAVA Turu. Avrupa’da kişi başına düşen 35.000 €’luk milli gelirle en zengin başkentlerinden olan Bratislava’da görülecek yerler: Tuna’nın incisi Bratislava nehir kıyıları, 1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich Palace , Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır.

Ardından Avrupa’nın en Aristokrat şehri Habsburg Hanedanlığı’nın 640 yıllık iktidarına sahne olmuş dev bir İmparatorluğun merkezi Viyana’ya varış ve şehir turu. Müzik,mimari, resim ve heykelin kalbi olan, Dünya savaşlarının zorlu günlerine direnen kentin o muazzam zarafetinden hiçbir şey yitirmediğini göreceksiniz. Gotik, Rönesans, Barok, Rokoko, Neo-Klasik ve Art Nouvea’nun benzersiz bir sentezini sunan uzun bulvarlar bir açık hava müzesi gibidir. Bu görkemli şehrin sanat yüklü sokaklarında yapacağımız gezide sırası ile göreceğimiz yerler;  Belvedere Sarayları, Ring caddesi üzerindeki Opera binası, Hoffburg Kışlık Sarayı, Güzel sanatlar ve Fen Müzesi, Viyana üniversitesi, Belediye Sarayı (Ratthaus),Tuna Kulesi, Schönbrun Sarayı, Votive Kilisesidir. Turumuzu takiben akşamüstü otelimize transfer, yerleşme ve dinlenme imkanı. Akşam arzu edilmesi halinde isteğe bağlı ekstra yemekli, limitsiz içkili  GRİNZİG VİYANA GECESİ Turu. Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon, keman ve Viyana şarkıları ile Grinzinger Heurigen show gösterilerinin sunulduğu esnada şarapların ve alkolsüz içeceklerin ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz. Bu tur öncesinde 2.Viyana kuşatmasının kaderini çizen, şehrin 484 metre rakımla en yüksek ve en güzel manzara noktası olan KAHLENBERG TEPELERİ ziyaret edilecektir. Bu manzara Viyana’yı size daha iyi tanıtacaktır. Geceleme otelimizde.

4.GÜN   VİYANA :

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından 09.00 da rehberimizin ekstra düzenleyeceği VİYANA ORMANLARI, LICHTENSTEIN ŞATOSU TURU, SEEGROTTO yer altı gö, MAYERLİNG ve BADEN turu.

Bu turumuzda ilk önce Viyana’nın  21 km güneyinde başlayan Viyana ormanlarına gidiyoruz ve içlerinde milyon euroluk,villa/malikenelerin bulunduğu birbirinden şık köy ve kasabalardan geçiyoruz. Guisbrühl, Heilingenkruz, Geden, Hinterbrühl göreceğimiz yerlerden bazılarıdır.

Ardından tarihi 13.yüzyıla  geriye giden Lichtenstein Şatosunu panoramik olarak ziyaret ediyoruz. Turumuzun diğer bölümünde Nazi Almanya’sının 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotto’ ye gidip tekne turu yapıyoruz. Takiben Avusturya tarihini değiştiren ve filmlere konu olan meşhur MAYERLİNG kasabasından geçiyor ve turun diğer bölümünde göller, ormanlar, tabiat ülkesi olan Avusturya’yı bize en net olarak tanıtacak, Beethoven’ın 9. Senfonisi’ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden’i tanıma ve alışveriş imkanına sahip olacaksınız. Turumuzu takiben Rehberimizin düzenleyeceği ekstra  SCHÖNBRUN SARAYI TURU-HUNDERTWASSER EVLERİ-TARİHİ VİYANA TURU .  Bu turumuzda dünyaca meşhur Viyana Schönbrunn Sarayı ve bahçeleri panoramik olarak gezilecektir. Ayrıca meşhur Hundertwasser sanat evleri gezilecek ve tarihi Viyana bölgesi tanınacaktır. Bu güzel tur sonrası akşamüstü serbest zaman.

(BU 2 TUR BİRLİKTE AYNI FİYATA 80€ YERİNE , İNDİRİMLİ TEK TUR FİYATINA 50€ ya YAPILACAKTIR)  Akşam arzu edenler rehberinizin 2 ay önceden yaptırdığımız rezervasyon ile paket tur programımız haricinde organize edilecek olan, Dünyaca meşhur ve her yıl milyonlarca turisti Viyana’ya çeken YANA KONSER GECESİNE  ( Mozart-Strauss eserlerinden oluşan filarmoni orkestrası,  uluslararası solistler) Mozart, Johann Strauss, Beethoven ve Paganini’nin tarih boyunca İmparatorluk ailesine konserlerini verdiği ,valsler düzenlediği  , İmparatorluk ailesinin düğünlerine ev sahipliği yapan Viyana HOFBURG SARAYI KONSER SALONU ‘nda katılabilirler. Geceleme otelimizde…

 

5.GÜN  VİYANA – PRAG :

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından 08.00 da PRAG’a hareket ve varışımızı takiben PRAG  PANORAMİK  Şehir turu.  Turumuz sırasında Novo Mesto yeni şehir bölgesi, Milli Müze, Vaclavske Namesti caddesi, Başbakanlık, Vltava Nehri Kıyıları, Malastrana küçük mahalle bölgesi. Charles köprüsü ,eski şehir meydanı,meşhur astronomik saat kulesi görülecek yerler arasındadır. Ardından Prag merkezde serbest zaman. Granat ve Bohemia Kristallerinin anavatanı Çek Cumhuriyeti’nde sıkı bir pazarlıkla o göz alıcı Granat ve Kristallerden alabilirsiniz. Akşamüstü otelimize yerleşme  ve dinlenme imkanı.Akşam arzu edilmesi halinde isteğe bağlı ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli, Limitli İçkili, Show Programlı MUHTEŞEM ORTAÇAĞ GECESİ turu. Bu turumuzda ilk önce  Avrupa’nın en güzel meydanlarının başında gösterilen Prag Eski Şehir meydanını tanıyoruz.Ardından Avrupa’nın ve Prag’ın 700 yıllık en tarihi restaurantında yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız. Bu sürprizli gecede dansçı esir kızlar masanızda size eşlik edebilir. Ateş dansçıları, dilenciler, sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir. Sizlerde bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Muhteşem eğlence sonrası otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

 

6.GÜN  PRAG :

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından 09.00’ da ekstra olarak       düzenlenecek olan öğle yemekli  KARLOVY  VARY  Turu.

(Bu Turu Asla Kaçırmamanızı öneririz) . 17. ve 18. Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK’ün 1918 de kaldığı oteli, Dovorak`ın, Mozart’ın Göthe`nin, Beethoven`ın, Puşkin`in evlerini görecek, 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz.Kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız.  Akşam üstü otelimize dönüş ve serbest zaman.Akşam arzu edilmesi halinde isteğe bağlı ekstra açık büfe yemekli, içkili, canlı müzikli  VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU na  katılma imkanı. Bu turumuzda Prag’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemiz ile yapacağımız açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın MUHTEŞEM görüntüsünü görüyoruz. Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanallardan geçerken teknemizin havuzlar içerisinde yükselme ve alçaltılmasını yaşayacaksınız. Özellikle tarihi Charles Köprüsünün altında iken dilek tutmayı unutmayınız.  PRAG’ta olduğunuzu gerçek anlamda hissetmenizi sağlayacak olan bu turumuza katılmanızı önemle tavsiye ederiz. Alman, Macar, Polonya mutfağının yoğun etkisi altındaki Çek mutfağı et ağırlıklı yemeklerden oluşmaktadır (Dana-Kuzu-Tavuk) düzenlediğimiz yemekli programlarda Türk damak tadına uygun yemekler bulacaksınız. İçeceğe gelince ise bira en büyük favori.  Ünlü Çek biralarını tatmadan Prag’dan ayrılmak büyük bir eksiklik olacaktır. Dünya’ca ünlü Budweiser biralarının da ana vatanı burasıdır. Geceleme otelimizde…

 

7.GÜN  PRAG – DRESDEN – BERLİN:                                                                                                     Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından 08.00 da Berlin’e hareket ve yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ALMANYA’nın en güzel şehri olarak gösterilen DRESDEN Turu ve TEREZİN Yahudi toplama kampları turu. Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan, Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası, Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi, Semper Operası, eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra tüm Alman markalarını çok uygun fiyatlarla bulabileceğiniz mağazalardan ve AVM lerden alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Ardından TEREZİN YAHUDİ TOPLAMA KAMPLARI + MÜZESİ turu.  Bu turumuzda 2.Dünya savaşı izlerini taşıyan en orijinal kamplar olan Terezin de kadın ve erkeklerin ayrı ayrı koğuşları, SS asker kışlaları, Nazi Almanya sının inşa ettiği bölümler,gaz odaları ve hafızalardan çıkmayacak belgeleriyle Terezin Müzesi görülecek yerler arasındadır. Son yılların Oscarlı filmleri Schnidner in listesi, Hayat güzeldir, Pianist burada setlerle çekilmiştir.Ardından Berlin’e hareket ve varışımızı takiben şehir turumuzun bir kısmını gerçekleştirerek otelimize transfer, yerleşme ve dinlenme imkanı. Geceleme Berlin otelimizde.

 8.GÜN  BERLİN-İSTANBUL-

Sabah açık büfe kahvaltımızın ardından 08.00 da otelimizden check-out ve  Berlin Şehir turu. Turumuz esnasında Kaiser Wilhelm Anıtsal Kilise, Bradenburg Kapısı, Utanç Duvarı, Berlin parlamento binası, Under den linden caddesi, Checkpoint Charlie ,Alexanderplatz ve Kurfurstendam caddesi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından  Berlin Tegel Havalimanına transfer ve THY’ nın  tarifeli seferi ile 12.20  de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket ve  16.15 de  varış. Turumuzun Sonu….:)))

 R BAŞKA ORGANİZASYONUMUZDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİMİZLE… ☺☺

 

 

ZLER  İÇİN  SEÇTİĞİMİZ  ÇOK  ÖZEL  VİP YEMEKLİ,

İÇKİLİ , SHOW PROGRAMLI EKSTRA  TURLAR:

 

BUDAPEŞTE

1) MACAR GECESİ VE BUDAPEŞTE GECE TURU

Bu turumuzda Budapeşte’nin şarap mahzenleri bölgesine gidilerek toplam 98 km uzunluğundaki şarap mahzenlerinin bir bölümünün restorasyonu ile açılmış olan Budapeşte’nin en otantik restaurantında geleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının müzikleri eşliğinde dans ederken limitsiz içkili ve Macar Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz. Bu tur öncesi dünyanın en büyük şarap fıçısını ve 98 km lik guiness rekorlar kitabına girmiş meşhur Budapeşte şarap mahzenlerini geziyor, meşhur Tokaji şaraplarının tadımını yapıyoruz. Geceye giderken yolda gidişte ve dönüşte Budapeşte’nin muhteşem gece manzaralarını görme imkanına sahip olacaksınız.

TUR ÜCRETİ : (ULAŞIM+AKŞAM YEMEĞİ+LİMİTSİZ İÇKİ+SHOW PROGRAMI +REHBERLİK)    50 €                              

2) TUNA NEHRİ TEKNE TURU

Avrupa’nın en güzel nehir turlarının başında gösterilen ve şehrin en modern teknesi ile gerçekleştirilecek olan muhteşem gece manzaralar ile içkili bu turumuzda;  muhteşem ışıklandırmalarıyla köprüler, Budin Sarayı, Kale bölgesi, Budapeşte teknik ve Ekonomi Üniversitesi, yeni opera binası ve kültür merkezi ile Margit Adası görülecek yerler arasındadır.  Bu tur öncesi meşhur Vaci Caddesini adım adım görme imkanına sahip olacaksınız.    

TUR ÜCRETİ  :  (ULAŞIM+İÇKİ+REHBERLİK)    30 

3) ESTERGON KALESİ-VYSEGRAD-SZENTENDERE TURU

Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi , şehri ve Estergon Katedrali, Tuna nehri kenarındaki köyler ve kasabalar ile Vysegrad Kasabası gezilecek,çok elit menü ile alınacak limitsiz içkili öğle yemeğinde  restaurantımızda rönesans dönemini yaşayacak,yemek sonrasında Szentendere Artistler Köyünde Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacaksanız. Bu tur kapsamında Slovakya Cumhuriyeti’ne geçilerek Sturava(Ciğerdelen) şehri de tanınacaktır.(Bu turu kaçırmamanızı öneririz.)

TUR ÜCRETİ : (ULAŞIM+ÖĞLE YEMEĞİ+LİMİTSİZ İÇKİ+ GİRİŞLER+ REHBERLİK)   60 

 4) SLOVAKYA Cumhuriyeti’nin başkenti BRATİSLAVA Turu

Avrupa’da kişi başına düşen 35.000€’luk milli gelirle en zengin başkentlerinden olan Bratislava’da görülecek yerler: Tuna’nın incisi Bratislava nehir kıyıları, 1529’da 1.Viyana Kuşatması öncesi Türk izleri, Bratislava Kalesi, St.Martin katedrali, eski tarihi şehirde gezinti, Grassalkovich  Palace ,Parlamento, Slovak Devlet Tiyatro Binası, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresa’ya ilk konserini verdiği tarihi bina görülecek yerler arasındadır

TUR ÜCRETİ  :  (Ulaşım+Girişler + Rehberlik)    30 

  VİYANA

5) GRİNZİG MEYHANELERİ TURU ve KAHLENBERG TEPESİ:

Bu turumuzda Viyana’nın eğlence merkezi olan Grinzig Tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restaurantlarından birinde kemanlar, akardiyonlar,  Viyana şarkıları   eşliğinde  yemekli,sınırlı içkili Unutulmaz saatler geçireceksiniz. Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Viyana şarkıları ile Grinzinger Heurigen show gösterilerinin sunulduğu esnada şarapların ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz.

TUR ÜCRETİ: (ULAŞIM+AKŞAM YEMEĞİ+ LİMİTSİZ  İÇKİ +REHBERLİK)  55 

6) VİYANA ORMANLARI, LICHTENSTEIN ŞATOSU TURU, SEEGROTTO yer altı gö, MAYERLİNG ,BADEN turu ve SCHÖNBRUN SARAYI TURU-HUNDERTWASSER EVLERİ-TARİHİ VİYANA TURU:

Bu turumuzda ilk önce Viyana’nın  21 km güneyinde başlayan Viyana ormanlarına gidiyoruz ve içlerinde milyon euroluk,villa/malikenelerin bulunduğu birbirinden şık köy ve kasabalardan geçiyoruz. Guisbrühl, Heilingenkruz, Geden, Hinterbrühl göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Ardından tarihi 1200 yılına geriye giden Lichtenstein Şatosunu panoramik olarak ziyaret ediyoruz.

Turumuzun diğer bölümünde Nazi Almanya’sının 2.Dünya savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı Avrupa’nın en büyük yer altı gölü olan Seegrotto’ ye gidip tekne turu yapıyoruz.Takiben Avusturya tarihini değiştiren ve filmlere konu olan meşhur MAYERLİNG kasabasından geçiyor ve turun diğer bölümünde göller, ormanlar, tabiat ülkesi olan Avusturya’yı bize en net olarak tanıtacak, Beethoven’ın 9. Senfonisi’ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden’i tanıma ve alışveriş imkanına sahip olacaksınız.Turumuzu takiben Rehberimizin düzenleyeceği 2.tur olarak  SCHÖNBRUN SARAYI TURU-HUNDERTWASSER EVLERİ-TARİHİ VİYANA TURU .  Bu turumuzda dünyaca meşhur Viyana Schönbrunn Sarayı ve bahçeleri panoramik olarak gezilecektir. Ayrıca meşhur Hundertwasser sanat evleri gezilecek ve tarihi Viyana bölgesi tanınacaktır. Bu güzel tur sonrası otelimize transfer, yerleşme ve dinlenme imkanı. TUR ÜCRETİ  : 2 TUR BİRLİKTE (Ulaşım+Girişler+Rehberlik)    80 euro yerine 50 

      PRAG

7) YEMEKLİ PRAG GECE TURU VE ORTAÇAĞ GECESİ

Bu turumuzda Avrupa’nın en güzel meydanlarının başında gösterilen eski şehir meydanı ve önemli bulvarlar gece  ışıklarıyla tanınacak,ardından bu sürprizli gecede Avrupa’nın 14.yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restaurantlarından birinde dansçı esir kızlar masanızda size eşlik edebilir,dilenciler,sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir,ortaçağ eğlencesi,müzik aletleri ve danslarıyla büyülenebilirsiniz.Sizlerde bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

TUR ÜCRETİ: (ULAŞIM+AKŞAM YEMEĞİ+LİMİTLİ İÇKİ+SHOW+REHBERLİK)  60 

8) ÖĞLE YEMEKLİ KARLOVY VARY TURU

17 .18 Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK’ün 1918 de kaldığı oteli, Dovorak`ın Mozart`ın ,Göthe`nin Beethoven’ın, Puşkin’in evlerini görecek 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edecek ve kristal, porselen,granat,kehribar taşlarının ve diğer geleneksel çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışverişle geçireceksiniz Kaçırmayınız….!!!

TUR ÜCRETİ:(ULAŞIM+GİRİŞLER+ÖĞLE YEMEĞİ+İÇKİ+REHBERLİK)                          60 € 

9) VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU ve PRAG GECE TURU

Prag’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal  geçişleriyle birlikte yaşayarak unutulmaz bir gece yaşacaksınız. Tekne turu sonrasında şehri önemli cadde ve bulvarları gece görüntüleri ile bir kez daha görülecektir.

TUR ÜCRETİ:  (ULAŞIM+TEKNE ÜCRETİ+AÇIK BÜFE YEMEK+ LİMİTLİ İÇKİ +REHBERLİK)   45 

10) ALMANYA- DRESDEN Turu ve TEREZİN YAHUDİ TOPLAMA KAMPLARI ile MÜZESİ Turu

Bu turumuzda Prag’a 140 km mesafedeki Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan Dresden’de , Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi, Zwinger Sarayını, Brulshl terası, Kral yolu, Elbe nehri, Martin Luther heykeli, Hof kilisesi, Semper Operası, eski şehir meydanı görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra ÇOK UYGUN fiyatlarla alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Turumuzun diğer bölümünde 2.Dünya savaşı izlerini taşıyan en orijinal kamplar olan Terezin de kadın ve erkeklerin ayrı ayrı koğuşları, SS asker kışlaları, Nazi Almanya sının inşa ettiği bölümler,gaz odalar ve hafızalardan çıkmayacak belgeleriyle Terezin Müzesi görülecek yerler arasındadır. Son yılların Oscarlı filmleri Schnidner in listesi,Hayat güzeldir,Pianist burada setlerle çekilmiştir.

TUR ÜCRETİ:( ULAŞIM+Getto ve müze GİRİŞLERİ+ REHBERLİK )  100€ yerine özel indirim ile  75 € 

NOT :

1.Yukarıdaki 10 adet ekstra tur Orta Avrupa’nın en çok talep gören tarih, kültür ve  eğlence programları olup, toplam bedeli 515 € dur.  Yukarıdaki 10 adet tura paket olarak katılan misafirlerimize  ÇOK ÖZEL %14  paket indirimi ile 450   olacaktır.

 

 1. Paket turlar haricinde ,İki ay önceden yaptırdığımız rezervasyon ile Dünyaca meşhur ve her yıl milyonlarca turisti Viyana’ya çeken YANA KONSER GECESİ ( Mozart-Strauss eserlerinden oluşan filarmoni orkestrası, uluslararası solistler)Viyana’da yaşamış,dünya müziğine damga vurmuş üstatlar Mozart, Johann Strauss, Beethoven ve Paganini’nin tarih boyunca İmparatorluk ailesine konserlerini verdiği ,valsler düzenlediği  ,İmparatorluk ailesinin düğünlerine ev sahipliği yapan imparatorluğun kışlık sarayı Viyana HOFBURG SARAYI KONSER SALONU nda düzenlenecektir. Bu organizasyon A kategori bilet fiyatına gerçekleştirilmektedir.

TUR ÜCRETİ  : ULAŞIM + A kategori en ön sıralar bilet ücreti + REHBERLİK  65 €        

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN  HİZMETLER

 • THY tarifeli seferleri ile  İZMİR /İSTANBUL/ BUDAPEŞTE     BERLİN /İSTANBUL/iZMiR   GİDİŞ – DÖNÜŞ Uçak biletleri,
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri,
 • Budapeşte – Viyana – Prag – Berlin arası özel lüks otobüs yolculukları,
 • Budapeste-Viyana-Prag’da 4 STAR DELUXE ŞEHİİÇİ HOTEL KALİTESİYLE…!!!!
 • Budapeşte ,Viyana, Prag ,Berlin ayrıntılı şehir tanıtım turları,
 • Tecrübeli Rehberlik Hizmetleri,
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Havalimanı Vergisi ve Uçuş Sigortası dahildir.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Programda ekstra olarak belirtilen turlar.
 • Seyahat iptal, vize ve sağlık güvence paketi sigorta poliçesi 15 euro – ( 64 yaş üstü 30 euro )
 • Yurtdışı çıkış fonu (15 YTL)
 • Schengen Vize + Hizmet Ücreti 130 €  “ YEŞİL  PASAPORTA VİZE YOK…! “
 • Rehber ve şöförlerin (10 €) bahşişleri

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • THY tarifeli seferleri ile İSTANBUL/ BUDAPEŞTE     BERLİN /
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri,
 • Budapeşte – Viyana – Prag – Berlin arası özel lüks otobüs yolculukları,
 • Budapeste-Viyana-Prag’da 4 STAR DELUXE ŞEHİİÇİ HOTEL KALİTESİYLE…!!!!
 • Budapeşte ,Viyana, Prag ,Berlin ayrıntılı şehir tanıtım turları,
 • Tecrübeli Rehberlik Hizmetleri,
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Havalimanı Vergisi ve Uçuş Sigortası dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Programda ekstra olarak belirtilen turlar.
 • Seyahat iptal, vize ve sağlık güvence paketi sigorta poliçesi 15 euro 
 • ( 64 yaş üstü 30 euro )
 • Yurtdışı çıkış fonu (15 YTL)
 • Schengen Vize + Hizmet Ücreti 130 €  “ YEŞİL  PASAPORTA VİZE YOK…! “
 • Rehber ve şöförlerin (10 €) bahşişleri